Strážný justiční stráže u Okresního soudu v Mladé Boleslavi Liberec

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Jen ranní směnna

Nabízený plat:

30070 - 41300 Kč za měsíc

Značka:

VŘ JS MB

Zařazeno na pozici:

Strážný Liberec

Firma:

Vazební věznice Liberec

Požadavky

státní občan ČR, věk nad 18 let, minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou, zdravotní, osobností a fyzickou způsobilost k výkonu služby, trestní bezúhonnost

Náplň práce

střežení budov soudu včetně okresního a státního zastupitelství, kontrola vstupujících osob do těchto objektů, zajišťování klidu a pořádku při soudních jednání, apod...

Nabízíme

náborový příspěvek 75.000,- Kč, 30 dní dovolené, příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb, zvýhodněné stravování, posilovna v místě výkonu služby, výhled renty a možnosti čerpat ozdravné pobyty zdarma v našich zotavovnách.

Poznámka

v případě zájmu přiložte strukturovaný životopis

Kontaktní osoba:
Veronika Náhlovska
Tel: 482426270